Co powinieneś mieć w lodówce?

Najlepsi przyjaciele rzadko dzwonią wcześniej, aby zapowiedzieć swoją wizytę. Wpuściłeś ich do domu, więc teraz musisz ich nakarmić! Jak wiadomo w większości lodówek zawsze jest… światło. Co powinieneś w niej mieć, aby ze składników „wyczarować” pyszne danie? Przede wszystkim jajka.

Z jajek możesz zrobić bardzo dużo dań na przykład: jajecznicę, omleta, jajko na twardo, jajko sadzone, jajko w koszulce… Opcji jest naprawdę wiele. Ponadto warto mieć zawsze konserwy to jest: kukurydzę, fasolę, groszek, tuńczyka. Wystarczy je otworzyć, odlać z nich wodę, wrzucić do miski, dodać trochę majonezu, doprawić, wymieszać – i sałatka gotowa.

Dobrą i szybką opcją są również gotowe bukiety sałat, które możesz kupić w supermarketach. Dodasz do nich na przykład ser, pokrojoną wędlinę i masz lekką przekąskę. Warto mieć równie mrożonki.

Wystarczy chwila w mikrofali, aby przygotować pyszne danie. Wszyscy lubią frytki, czasami więc pozwól sobie na chwilę relaksu i z kilku ziemniaków wyczaruj prawdziwy rarytas, z którego będą zadowoleni młodsi i starsi goście.

https://www.optimumbhp.pl/ Białka sojowe